Historyjki Beatrix Potter

Historyjki Beatrix Potter - Beatrix Potter | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Potter
WYMIAR
7,3 MB
NAZWA PLIKU
Historyjki Beatrix Potter.pdf
ISBN
6082119906501

OPIS

Wybór uroczych opowiastek, którymi od ponad stu lat zachwycają się dzieci na całym świecie.Co się przydarzyło ciekawskiemu króliczkowi Piotrusiowi w ogrodzie pana McGregora i kto odwiedził schludny domek Marysi Drobnomysiej?Zapraszamy do niezwykłego świata, który powstał w wyobraźni Beatrix Potter!

Jej wymiary to 215x305. Książka Historyjki Beatrix Potter autorstwa Potter Beatrix , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie . Przeczytaj recenzję Historyjki Beatrix Potter.

Została wydana w roku 2016. Natomiast dokładną premierę miała w 2016-01-01 Co więcej, książka Historyjki Beatrix Potter wpisuje się w gatunek Opowieści Dla Młodszych Dzieci . Wybór uroczych opowiastek, którymi od ponad stu lat zachwycają się dzieci na całym świecie.Co się przydarzyło króliczkowi Piotrusiowi i jego kuzynowi Beniaminowi? Co nabroił kocurek Tomasz i dlaczego Hilda Kałużanka zaufała chytremu lisowi?Zapraszamy do niezwykłego świata, który powstał w wyobraźni Beatrix Potter! Beatrix Potter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI