Bajki dla małej dziewczynki

Bajki dla małej dziewczynki - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,80 MB
NAZWA PLIKU
Bajki dla małej dziewczynki.pdf
ISBN
4894398888207

OPIS

Ten ilustrowany zbiorek najbardziej znanych baśniowych opowieści wprowadzi najmłodszych w świat przygód i magii. Dzieci poznają losy Kopciuszka, Czerwonego Kapturka i Śpiącej Królewny. Piękne ilustracje sprawią, że czytanie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Do wyboru mamy kultowe lalki dla dziewczynek: Barbie, Baby Born, postaci z baje, lalki LOL, i wiele ... Zabawki dla dziewczynki na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Prezenty dla 5-latki Dziewczynka w wieku 5 lat na pewno ma już sporo zabawek, dlatego na prezent dla 5-latki polecamy zabawki mniej typowe, ale za to ciekawsze i angażujące.

Co więcej, dzięki bajkom w konwencji edukacyjnej dziecko jednocześnie uczy się, poznaje kolory, kształty, wzorce zachowań. Bajka dla dziewczynki a rozwój dziecka Napisz recenzję o produkcie: Bajki dla małej dziewczynki Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI