Bajki dla małego chłopca

Bajki dla małego chłopca - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,27 MB
NAZWA PLIKU
Bajki dla małego chłopca.pdf
ISBN
2710719048841

OPIS

Ten ilustrowany zbiorek znanych baśniowych opowieści wprowadzi najmłodszych w świat przygód i magii. Dzieci poznają losy Pinokia, Panicza z Grzywką i cesarza, który nade wszystko ukochał stroje. Piękne ilustracje sprawią, że czytanie stanie się niezapomnianym przeżyciem.

Pozycja, którą z pewnością pokochają mali chłopcy, być może zainteresuje także niejedną małą dziewczynkę. Wyruszcie razem w podróż pełną przygód, chłopcy tak je przecież uwielbiają! Zabawki dla dziewczynek i dla chłopców trochę się różnią między sobą, a jest to uzależnione od upodobań obydwu płci.

Polecamy również piosenki z bajek. Świnka Peppa, Smerfy czy Bolek i Lolek - wszyscy na ekranie Twojego komputera. To historia małego chłopca mierzącego się z wielkimi problemami, wyruszającego w niebezpieczną podróż, aby odnaleźć magiczną zbroję ojca i zmierzyć się z największym wrogiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI