Artystyczne Smaki. Z miłości do kuchni

Artystyczne Smaki. Z miłości do kuchni - Anna Kopcza | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kopcza
WYMIAR
10,89 MB
NAZWA PLIKU
Artystyczne Smaki. Z miłości do kuchni.pdf
ISBN
6764252449161

OPIS

Dania wyśmienite i proste, wykwintne, ale jednocześnie łatwe w przygotowaniu. Taka właśnie jest książka “Artystyczne smaki” sióstr Anny i Aleksandry Kopcza, autorek bloga Cook&Celebrates, który słyną z doskonałych przepisów i pięknych zdjęć. Autorki kochają to, co robią, a gotowanie jest ich największą życiową pasją. Miłość do tworzenia smaków wyniosły z domu, wierne tradycji wykreowały własny, nowoczesny, kulinarny styl, idealny dla wszystkich, którzy lubią dobrze jeść, ale nie mogą zbyt dużo czasu spędzać w kuchni.„Artystyczne smaki” to kuchnia, która zaprasza nie tylko zapachem potraw, doskonałym smakiem, ale także wykwintną formą ich podania. Książka inspiruje i zachęca do dobrego oraz zdrowego jedzenia. A przede wszystkim odkrywa sekret, że podstawą sukcesów kulinarnych jest prostota, zaś gotowanie przyjemnością działającą na wszystkie zmysły.

Z miłości do kuchni - Kopcza Aleksandra - Kopcza Anna - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

40.00 z ... Ksiazka Artystyczne smaki. Z milosci do kuchni autorstwa Kopcza Anna, Kopcza Aleksandra , dostepna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 44,99 zl . Miłość do tworzenia smaków wyniosły z domu, wierne tradycji wykreowały własny, nowoczesny, kulinarny styl, idealny dla wszystkich, którzy lubią dobrze jeść, ale nie mogą zbyt dużo czasu spędzać w kuchni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI