Złe psy. W imię zasad

Złe psy. W imię zasad - Patryk Vega | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patryk Vega
WYMIAR
10,31 MB
NAZWA PLIKU
Złe psy. W imię zasad.pdf
ISBN
6353644819505

OPIS

Bez kompromisów, bez skrupułów, bez cenzury.Patryk Vega zdobył zaufanie policjantów jak nikt inny. Niczego przed nim nie ukrywali. Czas, aby prawdę poznali wszyscy.Sławek Opala i inni policjanci opowiadają o prawdziwym obliczu polskiej mafii: morderstwach, haraczach, świadkach koronnych, o przepychankach z przełożonymi i metodach pracy, które mają być przede wszystkim skuteczne.To książka o świecie twardych facetów, w którym granica między zbrodnią a prawem jest cienka, ale wyraźna.Bo sprawiedliwość jest jedna.

Naprawdę mocna rzecz. Złe psy: W imię zasad, Patryk Vega Vega Patryk - Złe psy W imię zasad • Audiobooki • pliki użytkownika pewu953 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Vega Patryk Złe psy W imię zasad.pdf 0001.mp3, Vega Patryk Złe psy W imię zasad.pdf 0002.mp3 Opis: Złe psy.

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

POWIĄZANE KSIĄŻKI