Toskania - Pascal 360 stopni

Toskania - Pascal 360 stopni - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,44 MB
NAZWA PLIKU
Toskania - Pascal 360 stopni.pdf
ISBN
6717675215431

OPIS

Czytaj globalnie, zwiedzaj lokalnie. Toskania w serii Pascal 360° to region, jakiego nie znasz. Nie przegap największych atrakcji i miejsc znanych tylko "lokalsom". Na skróty i z pasją podpowiedzą ci, które plaże/restauracje/hotele (niepotrzebnych nie odwiedzać) są najlepsze, najtańsze, najwygodniejsze. Dla ciała & ducha, od świtu do zmierzchu (i na odwrót), aktywnie, z dziećmi. We fleszu: dobrze znane miejsca opowiedziane z błyskiem i na nowo, tak jak na nowo wymyśliliśmy ten przewodnik. Jest jeszcze tyle do odkrycia w miejscach pozornie odkrytych! Szczegóły znajdziesz w tym wyjazdowym niezbędniku. To dopiero początek, ale niezmiennie: Pascal poleca Toskanię.

Duży wybór produktów, niskie ceny, szybka wysyłka. Wejdź i sprawdź! Ksiegarnia Pascal | Przewodniki, książki, poradniki, kulinaria, turystyka, survival, outdoor Strona nie może zostać wyświetlona.

Na skróty i z pasją podpowiedzą ci, które plaże/restauracje/h Czytaj globalnie, zwiedzaj lokalnie. Toskania w serii Pascal 360° to region, jakiego nie znasz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI