Powróćmy do rozmowy… 12 spotkań z Warszawą w tle

Powróćmy do rozmowy… 12 spotkań z Warszawą w tle - Anna Małgorzata Pycka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Małgorzata Pycka
WYMIAR
10,11 MB
NAZWA PLIKU
Powróćmy do rozmowy… 12 spotkań z Warszawą w tle.pdf
ISBN
8271529759290

OPIS

Dwanaście „wywiadów” tworzących książkę to jednocześnie dwanaście portretów warszawiaków z urodzenia lub z wyboru, którzy mimo upływu czasu smakują życie z wdziękiem i znawstwem godnym prawdziwych koneserów. Są wśród nich postaci mniej i bardziej znane, np. prof. Alina Kowalczykowa, Małgorzata Blikle, Ignacy Gogolewski czy ks. prof. Marek Starowieyski. Dzięki ich doświadczeniu życiowemu, wiedzy (także o Warszawie ostatnich osiemdziesięciu lat), i optymizmowi dziś, w dobie sieci, komórek i pośpiechu, odnajdziemy zagubioną czy zapomnianą wartość prawdziwej rozmowy, docenimy to, co może nam dać realny kontakt z drugim człowiekiem. Zatem – jak zachęca tytuł – powróćmy do rozmowy…

Alina Kowalczykowa, Małgorzata Blikle, Ignacy Gogolewski czy ks. prof.

... Powróćmy do rozmowy… 12 spotkań z Warszawą w tle Powróćmy do rozmowy… 12 spotkań z Warszawą w tle. Anna Małgorzata Pycka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI