[OUTLET] Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60.

[OUTLET] Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60. - Sebastiano Salvetti | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastiano Salvetti
WYMIAR
6,39 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60..pdf
ISBN
2093210508756

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Były symbolem najwspanialszej i najsłynniejszej ery w dziejach motoryzacji.Klasyczne samochody mają dziś status pomników historii, na widok których potomnym oczy szeroko otwierają się ze zdumienia.Ich piękno, harmonia i wyrafinowanie techniczne nigdy nie przeminą: są nieśmiertelne.Im właśnie poświęcona jest ta książka: klejnotom na czterech kołach, stworzonym w okresie od początku XX wieku do progu jego siódmej dekady, gdy wielki kryzys naftowy po raz pierwszy zagroził im wyginięciem. To był jeden z najpłodniejszych okresów w historii inżynierii mechanicznej wszystkich odmian – nie tylko techniki samochodowej.

Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60. 5,0 / 5 1 opinia Dodaj do ulubionych ... Historia samochodu - opis ewolucji technicznej samochodu od wynalezienia pojazdów samobieżnych do chwili obecnej..

Klasyczne samochody mają dziś status pomników historii, na widok których potomnym oczy szeroko otwierają się ze zdumienia. Ich piękno, harmonia i wyrafinowanie techniczne nigdy nie przeminą: są nieśmiertelne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI