Książę i psy

Książę i psy - Anna i Lech Stefaniakowie (ilustr.) | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna i Lech Stefaniakowie (ilustr.)
WYMIAR
4,58 MB
NAZWA PLIKU
Książę i psy.pdf
ISBN
3140474844761

OPIS

Przedstawiamy serię Bajki bajeczki - kartonowe książeczki o niewielkim formacie, które można zabrać na spacer. Barwna seria adresowana jest do małych dzieci.Wraz z bajkowymi postaciami, maluchy będą mogły uczestniczyć w zabawnych i pouczających przygodach oraz wysłuchać wierszyków wybitnych polskich poetów, należących do klasyki literatury dziecięcej.

- Nie mogę bawić się z tobą - odparł lis - nie jestem ... W listopadzie 2020 roku książę i księżna Cambridge ze smutkiem ogłosili, że ich ukochany pies, Lupo, zmarł . Podczas gdy Cocker Spaniel Lupo jest niewątpliwie niezastąpiony, The Telegraph poinformował, że księżna Kate i książę William nabyli nowego szczeniaka dzięki Jamesowi Middletonowi.

Barwna seria adresowana jest do małych dzieci. Wraz z bajkowymi postaciami, maluchy będą mogły uczestniczyć w zabawnych i pouczających przygodach. Przedstawiamy serię Bajki bajeczki - kartonowe książeczki o niewielkim formacie, które można zabrać na spacer.

POWIĄZANE KSIĄŻKI