Ciotka Sass. Opowieści świąteczne

Ciotka Sass. Opowieści świąteczne - P.L. Travers | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
P.L. Travers
WYMIAR
6,88 MB
NAZWA PLIKU
Ciotka Sass. Opowieści świąteczne.pdf
ISBN
9304254036424

OPIS

Są różne sposoby opowiedzenia historii. W tej autobiograficznej książce bohaterowie- ekscentryczna cioteczna babka, chiński kucharz i bezczelny były dżokej- zjawili się, by pokazać perypetie autorki, począwszy od czasu jej dzieciństwa. Podobnie jak książkowa Mary Poppins, pojawiają się w życiu dziecka kiedy najbardziej ich potrzebuje oraz, chociaż wydawałoby się to niemożliwe, stają się przyjaciółmi małej dziewczynki. Czarujące, tkliwe i poruszające historie, które ofiarują jej jako gwiazdkowe prezenty, mają w sobie to wszystko co sprawia, że Święta Bożego Narodzenia stają się magiczne. Fascynujące dla każdego kto, po obejrzeniu „ Ratując Pana Banksa” chciałby dowiedzieć się więcej o wczesnym życiu P. L. Travers i poznać kobietę, która była inspiracją do postaci Mary Poppins.Zawarte w tej książce opowieści P. L. Travers rozdawała swoim przyjaciołom na prezenty. Jej bohaterowie - cioteczna babka, chiński kucharz i były dżokej - ofiarowali małej dziewczynce trzy opowieści, które uczyniły Boże Narodzenie magicznym.Tytułowa ciotka Sass to inspiracja dla stworzenia postaci Mary Poppins.

UKD 821.111-93. Hasła przedmiotowe Opowiadanie dziecięce angielskie 20 w.

W tej autobiograficznej książce bohaterowie- ekscentryczna cioteczna babka, chiński kucharz i bezczelny były dżo... Zawarte w tej książce opowieści P. L.

POWIĄZANE KSIĄŻKI