Windows PowerShell 4.0 dla programistów .NET

Windows PowerShell 4.0 dla programistów .NET - Sherif Talaat | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sherif Talaat
WYMIAR
6,78 MB
NAZWA PLIKU
Windows PowerShell 4.0 dla programistów .NET.pdf
ISBN
5411131607819

OPIS

PowerShell to obiektowy język skryptowy i powłoka zadaniowa, a jednocześnie potężne narzędzie do automatyzacji zadań. PowerShell to — jak sama nazwa wskazuje — konsola z ogromem możliwości! Pozwala kontrolować system Windows oraz wiele innych aplikacji przeznaczonych dla serwerów, a także nimi zarządzać. Dzięki swym atutom jest szczególnie doceniana przez zaawansowanych użytkowników systemu Windows oraz administratorów tej platformy. Jeżeli chcesz w pełni wykorzystać potencjał PowerShell, jesteś programistą platformy .NET i chciałbyś ułatwić sobie pracę, to trafiłeś na superksiążkę!Sięgnij po nią i poznaj podstawy Windows PowerShell! Gdy zaczniesz już swobodnie korzystać z nowych możliwości, będziesz mógł poznać najlepsze techniki pracy z plikami XML i modułami oraz zaznajomić się z obiektami COM i .NET. Następnie dowiesz się, jak administrować systemem Windows z wykorzystaniem możliwości PowerShell. Dzięki tej wiedzy większość zadań wykonasz zdecydowanie szybciej — i to bez myszki! Na sam koniec nauczysz się korzystać z zasobów sieciowych oraz narzędzi dla platformy TFS. Książka ta jest obowiązkową pozycją dla wszystkich użytkowników systemu Windows, chcących poznać zaawansowane możliwości zarządzania systemem... i nie tylko!Dzięki tej książce:Poznasz nowe funkcje dodane w konsoli Windows PowerShell 4.0Poznasz składnię i gramatykę PowerShell, np. potoków, pętli oraz obiektów roboczychDowiesz się, jak rozszerzać PowerShell przy użyciu narzędzi platformy .NET oraz technologii XML, WMI i COM+Nauczysz się pracować poprzez konsolę PowerShell z użytkownikami i grupami użytkowników oraz programami Windows Server, IIS i SQL ServerNauczysz się automatyzować za pomocą konsoli Windows PowerShell mechanizmy kontroli wersji na platformie Team Foundation ServerPoznasz techniki pracy w Windows PowerShell z technologiami internetowymi, takimi jak JSON, XML usługi sieciowe oraz aplikacje RESTfulAdministrowanie systemem Windows jeszcze nigdy nie było tak przyjemne!

potoków, pętli oraz obiektów roboczych Dowiesz się, jak rozszerzać PowerShell przy użyciu narzędzi platformy .NET oraz technologii XML, WMI i COM+ ... WINDOWS POWERSHELL 4.0 DLA PROGRAMISTÓW NET Informatyka TALAAT S. ...

Data zakończenia 2018-07-12 - cena 32,90 zł Windows PowerShell 4.0 dla programistów .NET - opis produktu: PowerShell to obiektowy język skryptowy i powłoka zadaniowa, a jednocześnie potężne narzędzie do automatyzacji zadań. PowerShell to - jak sama nazwa wskazuje - konsola z ogromem możliwości! Pozwala kontrolować system Windows oraz wiele innych aplikacji przeznaczonych dla ... Windows PowerShell 4.0 dla programistów .NET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI