Niezwyciężony! (książka audio)

Niezwyciężony! (książka audio) - Nick Vujicic | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Nick Vujicic
WYMIAR
8,47 MB
NAZWA PLIKU
Niezwyciężony! (książka audio).pdf
ISBN
7194382091409

OPIS

Potęga wiary w działaniu!Miliony ludzi na całym świecie rozpoznają uśmiechniętą twarz Nicka Vujicica. Nick urodził się bez rąk i nóg, jednak przezwyciężył ograniczenia wynikające z niepełnosprawności i prowadzi dziś życie, które sam określa, jako „obłędnie szczęśliwe”. Jest jednym z najsłynniejszych współczesnych mówców motywacyjnych. Angażuje się w działalność charytatywną, a równolegle kieruje firmą szkoleniową, nagrywa programy radiowe, pisze bestsellerowe książki i występuje w filmach – by wymienić tylko niektóre z jego licznych aktywności.Swój sukces życiowy Nick przypisuje postawie streszczającej się w dewizie „wiara w działaniu”. W książce Niezwyciężony! Nick podpowiada, jak konsekwentnie stosować wiarę w działaniu w różnych dziedzinach życia – jak przekuć wiarę w czyn w konfrontacji z problemami i wyzwaniami takimi jak:• kryzysy osobiste• trudności w relacjach z innymi ludźmi• wyzwania związane z pracą i karierą• problemy zdrowotne i utrudnienia wynikające z niepełnosprawności• autodestrukcyjne myśli, emocje i uzależnienia• nietolerancja, dyskryminacja, znęcanie się i przemoc• zaburzona równowaga ciała, umysłu, serca i duchaCzas trwania: 9 godz. 20 min. Czyta: Robert MichalakNICK VUJICIC jest mówcą motywacyjnym, ewangelizatorem, autorem książek i dyrektorem fundacji Life Without Limbs. Podróżuje po świecie, głosząc przesłanie nadziei i inspiracji, które usłyszało do tej pory już ponad 5 milionów ludzi w 44 krajach. Nick jest częstym gościem programów telewizyjnych, prowadzi również własną audycję radiową. Urodził się w Australii w rodzinie o serbskich korzeniach, a obecnie mieszka w Kalifornii z żoną Kanae i synkiem Kiyoshi. Więcej informacji o autorze można znaleźć na stronie: www.nickvujicic.com.

`Niezwyciężony` to jedna z najsłynniejszych powieści Stanisława Lema i zarazem klasyka gatunku science-fiction. „Niezwyciężony" to jedna z najsłynniejszych powieści Stanisława Lema i zarazem klasyka gatunku science-fiction. Audioteka, wraz z partnerem tego projektu HTC, stworzyła jedyną w swoim rodzaju superprodukcję.

Przekonaj się sam! You're signed out. Videos you watch may be added to the TV's watch history and influence TV recommendations.

POWIĄZANE KSIĄŻKI