Lilla Lou Szkicownik Collection

Lilla Lou Szkicownik Collection - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
Lilla Lou Szkicownik Collection.pdf
ISBN
4983629918880

OPIS

Lilla Lou to zeszyty kreatywne, rozwijające twórcze myślenie oraz zdolności artystyczne dziecka. Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku długie godziny twórczej zabawy sięgnij po zeszyty kreatywne Lilla Lou i zobacz jak Twoje dziecko potrafi tworzyć.Lilla Lou pozwala dziecku odkryć jego naturalny potencjał, stymulując do samodzielnego, twórczego działania. Podaje wskazówki, które sprawią, że mały twórca nie zniechęci się drobnymi potknięciami. Prowadzi za rękę po świecie tworzenia, rozwijając przy okazji małą motorykę, ucząc samodzielności w rozwiązywaniu zadań. W zeszytach skupiamy się na rozwoju takich cech jak motywacja, koncentracja uwagi i pobudzanie ciekawości, niezbędne do późniejszego samodzielnego poszukiwania wiedzy.

autor: Lilla Lou » 23 paź 2013, 14:56 . Jakie szkicowniki chciałybyście dodać do swojej kolekcji? A może marzy Wam się zeszyt kreatywny A4? Nie możemy się doczekać - czekamy na Wasze pomysły. Opis: Lilla Lou Make up Szkicownik .

Odwiedź nasz butik online i postaw na modne, oryginalne ubrania prosto od producenta odzieży damskiej. Znajdziesz u nas fasony i wzory zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami, a przy tym niepowtarzalne, abyś zawsze mogła czuć się wyjątkowo! Podsumowując, szkicowniki Lilla Lou to bardzo wygodne i ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nie tracimy czasu na rysowanie postaci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI