Capcarap

Capcarap - Artur Daniel Liskowacki | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Artur Daniel Liskowacki
WYMIAR
10,3 MB
NAZWA PLIKU
Capcarap.pdf
ISBN
4242078399944

OPIS

„Capcarap” to zbiór krótkich opowiadań połączonych osobą narratora-bohatera; inteligenta, który usiłuje obserwować świat z dystansu. Opowiadania te składają się na sekwencje obrazków z codzienności – zabawnych i gorzkich, sarkastycznych i okrutnych, ironicznych, a często też autoironicznych. Zręczna fabuła, intrygujące narracje i zaskakujące, przewrotne pointy stanowią tu jednak ramy innej, głębszej opowieści o mrocznym, niepokojącym wymiarze rzeczywistości.

Capcarap to zbiór krótkich opowiadań połączonych osobą narratora-bohatera; inteligenta, który usiłuje obserwować świat z dystansu. Opowiadania te ... Capcarap to zbiór krótkich opowiadań połączonych osobą narratora-bohatera.

ów bohater pisarz i dziennikarz w średnim wieku najczęściej staje się obserwatorem banalnych, zwykłych zdarzeńtylko w kilku opowiadaniach w nich uczestniczy. Podgląda zatem, podsłuc „Capcarap" to zbiór krótkich opowiadań, które bardzo dobrze współgrają ze sobą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI