Zagubieni w mroku dusz. Tom 2

Zagubieni w mroku dusz. Tom 2 - Susan Hill | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Susan Hill
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Zagubieni w mroku dusz. Tom 2.pdf
ISBN
4753684972339

OPIS

„W kryminałach z inspektorem Serraillerem Susan Hill pokazuje, że przerażające pokłady przemocy, strachu i obsesyjnego szaleństwa rodzą się ze zła, ale i z rozpaczy...”„SUNDAY TELEGRAPH”Inspektor Serrailler schwytał porywacza dzieci. Ale brutalna przemoc raz jeszcze wkracza do cichego Lafferton. Serrailler musi zmierzyć się ze sprawą, w której winę i niewinność dzieli cienka granica, a rozpacz prowadzi do obłędu. Ofiarą może być jedyna kobieta, która zdołała przełamać jego dystans. I zbliżyć się do niego bardziej niż ktokolwiek...SUSAN HILL to laureatka prestiżowych nagród literackich: Whitbread, Somerset Maugham, John Llewelyn Rhys Prize, nominowana do nagrody Bookera. Światową sławę przyniosła jej Kobieta w czerni – nieustannie wznawiana, zekranizowana powieść, której adaptacja teatralna od 25 lat nie schodzi z londyńskich scen.Seria z tajemniczym inspektorem Serraillerem należy do klasyki współczesnego literackiego kryminału.„Hill jest genialna: w swoich kryminałach potrafi zmierzyć się z najtrudniejszymi tematami, a równocześnie pochyla się nad szczegółami codzienności zwykłych ludzi”.„SPECTATOR”

6,0. Dublerka ... Zagubieni w mroku dusz tom.2 (6064270) - Susan Hill - Książka, recenzja, streszczenie Zagubieni w mroku dusz tom.2 Susan Hill.

13, 85 z ... Zagubieni w mroku dusz Tom 1 Książka już od 13,90 zł - od 13,90 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Powieści i opowiadania, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Zagubieni w mroku dusz Tom 2 Autor: Phillips Susan Elizabeth format: 13x20,5 cm oprawa: Miękka rok wydania: 2015 Seria: Literacki kryminał liczba stron: 256 W kryminałach z inspektorem Serraillerem Susan Hill pokazuje, że przerażające pokłady przemocy, strachu i obsesyjnego szaleństwa rodzą się ze zła, ale i z rozpaczy..." „SUNDAY TELEGRAPH" Inspektor Serrailler schwytał ... (tom 1-2) • pliki użytkownika biniu1703 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Zagubieni w mroku dusz Tom 1 Susan Hill.jpg, Zagubieni w mroku dusz Tom 1 Susan Hill.epub Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb. 📚 Poznaj "Zagubieni w mroku dusz" autorstwa Susan Hill.

POWIĄZANE KSIĄŻKI