Przywództwo skoncentrowane na zasadach (książka audio)

Przywództwo skoncentrowane na zasadach (książka audio) - Stephen R. Covey | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Stephen R. Covey
WYMIAR
10,91 MB
NAZWA PLIKU
Przywództwo skoncentrowane na zasadach (książka audio).pdf
ISBN
1382190946193

OPIS

Jak utrzymać równowagę pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym? Czy trzeba wybierać pomiędzy „twardym” a „miękkim” sposobem zarządzania? W jaki sposób kierować firmą zachowując kontrolę, a przy tym dając ludziom wolność i swobodę działania? Jak zaszczepić zasady zarządzania przez jakość? Czy jest możliwe stworzyć dopełniający się zespół, oparty na wzajemnym szacunku?Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w kontynuacji bestsellerowej serii poradników Stephena R. Coveya.Dr Stephen R. Covey- autor bestsellerowych książek poświęconych przywództwu i skuteczności działania. W 1996 magazyn „Time” umieścił Covey’a na liście 100 najbardziej wpływowych ludzi Ameryki. W Roku 1998 otrzymał międzynarodową nagrodę pokojową – Sik'h 1998 International Man of Peace Award. Jest ojcem dziewięciorga dzieci oraz dziadkiem pięćdziesięciu jeden wnucząt.Czyta: Ireneusz ZałógCzas trwania: 12 godz. 2 min.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Najważniejsze, aby zasady, do których chcemy się stosować były jasne, aby znali je i rozumieli nasi współpracownicy. Tylko tak - przekonuje Stephen R.

Pobierz Online. Audiobook na CDPrzywództwo skoncentrowane na zasadachautorstwaStephen R. Covey ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Przywództwo skoncentrowane na zasadach - Stephen R.

POWIĄZANE KSIĄŻKI