Pączek wita Nowy Rok

Pączek wita Nowy Rok - Magdalena J. Sakowska | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena J. Sakowska
WYMIAR
8,73 MB
NAZWA PLIKU
Pączek wita Nowy Rok.pdf
ISBN
2773414511641

OPIS

Kolejna część przygód Pączka na pewno zaskoczy miłośników sympatycznego grubaska.A to za sprawą Dresiary z którą... no właśnie...Czy Czarkowi uda się zawrzeć z Dresiarą nić porozumienia?W trzecim tomie opowiadań czytelnicy przeczytają między innymi o tym, jak skończy się impreza sylwestrowa Czarka i dlaczego Pączek zacznie chodzić do biblioteki.Dowiedzą się także, co ukrywa Dresiara... I wcale nie będzie chodziło o to, że boi się duchów...Zapraszamy na kolejne spotkanie z Czarkiem Brzęczalskim.Duża dawka uśmiechu i dobrego humoru gwarantowana.

Czy Czarkowi uda się zawrzeć z Dresiarą nić porozumienia? W trzecim tomie opowiadań czytelnicy przeczytają między innymi o tym, jak skończy się impreza sylwestrowa Czarka i dlaczego Pączek zacznie chodzić do biblioteki. Informacje o PĄCZEK WITA NOWY ROK (KSIĄŻKA) - 6747959518 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2018-11-09 - cena 16,69 zł Pączek wita Nowy Rok Sakowska Magdalena J.

no właśnie... Czy Czarkowi uda się zawrzeć z Dresiarą nić porozumienia? W trzecim tomie opowiadań ... jak tylko Pączek wita Nowy Rok się pojawi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI