[OUTLET] Niezbędnik nastolatka. Wpisownik

[OUTLET] Niezbędnik nastolatka. Wpisownik - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,61 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Niezbędnik nastolatka. Wpisownik.pdf
ISBN
3516907838838

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Książka, którą możesz stworzyć według własnego pomysłu.„Mój wpisownik” to pozycja z mnóstwem stron, które motywują nastolatka do kreatywności i działania. Książka zawiera wyróżnione miejsca na zbieranie informacji „o sobie samym”, o tym, co nastolatek lubi, o jego zainteresowaniach, skłaniające do refleksji i stanowiące świetny „odstresowywacz”.Uwaga! Specjalna strefa: LUZ!, a w niej strony do kolorowania – do wyboru zgodnie z zainteresowaniami: zwierzaki, instrumenty muzyczne, ekologia, przyroda, miasto, moda, rowery, deskorolki, przyjaźń.Seria NIEZBĘDNIK NASTOLATKA to dwie książki na luzie: DZIENNIK I WPISOWNIK, które są świetną pozycją dla każdego nastolatka. Doskonałe na krótką przerwę i długi weekend czy wakacje. Gwarantują dobrą zabawę, niczym nieograniczony wybuch nastoletniej kreatywności i wzmocnienie młodzieńczych przyjaźni.

Doskonałe na krótką przerwę i długi weekend czy wakacje. Gwarantują dobrą zabawę, niczym nieograniczony wybuch nastoletniej kreatywności i wzmocnienie młodzieńczych przyjaźni. Seria NIEZBĘDNIK NASTOLATKA to dwie książki na luzie: DZIENNIK I WPISOWNIK, które są świetną pozycją dla każdego nastolatka.

Gwarantują dobrą zabawę, niczym nieograniczony wybuch nastoletniej kreatywności i wzmocnienie młodzieńczych przyjaźni. Niezbędnik nastolatka. Wpisownik | | PAPIERNICZE \ Notatniki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Seria NIEZBĘDNIK NASTOLATKA to dwie książki na luzie: DZIENNIK I WPISOWNIK, które są świetną pozycją dla każdego nastolatka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI