Matka Boska w synagodze

Matka Boska w synagodze - Witalij Portnikow | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Witalij Portnikow
WYMIAR
4,68 MB
NAZWA PLIKU
Matka Boska w synagodze.pdf
ISBN
3025515488862

OPIS

To osobisty dziennik i retrospektywa poglądów autora na współczesną Ukrainę ale także na dzisiejszą Rosję i jej europejski kontekst. Nie brakuje tu licznych odniesień do polityki, kultury i historii Polski i naszej wspólnej środkowoeuropejskiej przestrzeni, politycznej wizji wspólnoty Europy Środka.Portnikow, mieszkający trochę w Moskwie, trochę w Kijowie, często podróżujący po całym kontynencie, pisze swoje notatki w ciągłej podróży, starając się przekazać czytelnikowi wartościową informację, a z drugiej strony – podzielić się nastrojem, refleksją, emocją z danego miejsca i czasu.Witalij Portnikow, dziennikarz, pisarz, obserwator, politolog. Urodzony w 1967 roku w Kijowie. W 1990 ukończył Wydział Dziennikarstwa Uniwersytetu Moskiewskiego.Redaktor naczelny, prezes kanału telewizyjnego TVi. Współpracownik Radia Swoboda i espreso.tv Laureat nagrody Związku Dziennikarzy Ukrainy „Złote Pióro” (1989), Nagrody im. hetmana Orlika (1998), nagrodzony tytułem Dziennikarza Roku na Ukrainie.

Nie brakuje tu lic... To osobisty dziennik i retrospektywa poglądów autora na współczesną Ukrainę ale także na dzisiejszą Rosję i jej europejski kontekst. Nie brakuje tu licznych odniesień do polityki, kultury i historii Polski i naszej wspólnej środkowoeuropejskiej przestrzeni... Informacje o Matka Boska w synagodze - Witalij Portnikow - 6672956282 w archiwum Allegro.

Zobacz inne Historia i literatura faktu, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Matka Boska w synagodze (Portnikow Witalij). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Matka Boska w synagodze autorstwa Portnikow Witalij , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie .

POWIĄZANE KSIĄŻKI