Fosa

Fosa - Sylwia Siedlecka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sylwia Siedlecka
WYMIAR
8,60 MB
NAZWA PLIKU
Fosa.pdf
ISBN
8637820089367

OPIS

Fosa rozpoczyna się w dniu ślubu Arka i Lizy. Zanim staną przed ołtarzem, Liza musi jeszcze raz, w gąszczu pozornie błahych spotkań, rozmów i wędrówek przez rodzinne miasteczko, powrócić do zapomnianych miejsc i zdarzeń. Co się wówczas stanie w życiu bohaterki, które pełne jest lęk i zdziwienia otaczającym światem? Powieść Sylwii Siedleckiej to zabawna i okrutna proza o samotności i bliskości, o władzy nad człowiekiem i o tym, że przemoc bywa mylonaz dobrem. 

Rowy (fosy) mogły być wypełnione wodą (mokre) bądź nie (suche). Aby dostać się legalnie do takiej twierdzy, należało opuścić zwodzony most.Fosa to duże utrudnienie dla najeźdźców, bo trzyma ich z dala od murów. Fundacja FOSA | Specjalistyczna pomoc w kryzysie, trudnościach psychicznych.

dla prowadzących komis i autohandel. FOSA mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani spełniający kryterium wieku. Projekt skierowany jest do młodzieży w wieku 13-19 lat.

POWIĄZANE KSIĄŻKI