Duff. Ta brzydka i gruba

Duff. Ta brzydka i gruba - Kody Keplinger | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kody Keplinger
WYMIAR
4,88 MB
NAZWA PLIKU
Duff. Ta brzydka i gruba.pdf
ISBN
6311253695589

OPIS

17- letnia Bianca zostaje uznana przez szkolnego przystojniaka Wesleya za Duff – dziewczynę, którą inne przyjaciółki zabierają na imprezy, żeby na jej tle wydać się atrakcyjniejsze. Bianca ma dwie takie przyjaciółki.Matka Bianki jest mówcą motywacyjnym, autorką znanej książki o samoakceptacji, kompulsywnie podróżującą z odczytami. Ojciec - cichym alkoholikiem, oddalonym emocjonalnie, zajętym pracą i oglądaniem telewizji.Rodzice coraz bardziej oddalają się od siebie, w końcu postanawiają się rozwieść.Bianca przeżywa trudną sytuację w domu. Aby od niej uciec, postanawia za wszelką cenę zmienić swój szkolny wizerunek. Nieoczekiwanie pomaga jej w tym Wesley jako doradca z męskiego punktu widzenia.Metamorfoza stylu i sposobu bycia szybko przynosi efekty. Bianca staje się popularna i zaczyna liczyć się w grupie rówieśników.Interesuje się nią chłopak, który zdaje się idealnie do niej pasować. Bianca czuje, że to Wesley jest jej prawdziwą miłością. Szybko okazuje się, że odwzajemnioną. Bianca rozmawia o byciu Duff z przyjaciółkami i okazuje się, że każda z nich, nawet ta najbardziej atrakcyjna, jest niepewna swojej wartości i pełna kompleksów.

Bohaterką filmu jest siedemnastoletnia Bianca (Mae Whitman), która dowiaduje się, że jej najlepsze przyjaciółki kumplują się z nią tylko dlatego, bo jest najbrzydsza z paczki i dzięki temu one na jej tle zawsze wypadają lepiej. Kody Keplinger, Duff. Ta brzydka i gruba więcej.

6,9 / 10 1662 ocen 236 opinii . Wydawnictwo: HarperCollins literatura młodzieżowa .

POWIĄZANE KSIĄŻKI