Czarne jak heban

Czarne jak heban - Salla Simukka | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Salla Simukka
WYMIAR
7,7 MB
NAZWA PLIKU
Czarne jak heban.pdf
ISBN
5114100329685

OPIS

W szkole trwają przygotowania do spektaklu o Królewnie Śnieżce. Lumikki Andersson gra w nim główną rolę. W tym samym czasie zaczyna otrzymywać listy od tajemniczego wielbiciela, którego zauroczenie powoli przeradza się w obsesję. Mężczyzna grozi dziewczynie krwawą zemstą, jeśli nie spełni jego żądań... Ostatnia część fińskiej trylogii.

Jednak powinna zdawać sobie sprawę, że przeszłość, zarówno ta dobra, jak i tragiczna, nie dają o sobie nigdy zapomnieć… "Czarne jak heban" jest bardzo tajemnicze i nieprzewidywalne, a przy tym porusza wiele istotnych kwestii, takich jak świadomość własnej seksualności, zastraszanie, samotność i budowanie relacji w związku. Ale poza tym, jest to też świetnie skonstruowana i do ostatniej strony trzymająca w napięciu książka, która pomimo swojego ... "Czarne jak heban" okazało się tak samo dobre, jak dwie poprzednie części.

Lumikki Andersson gra w nim główną rolę. W tym samym czasie zaczyna otrzymywać listy od tajemniczego wielbiciela, którego zauroczenie powoli przeradza się w obsesję.

POWIĄZANE KSIĄŻKI