Angry Birds. Playground. Chuck i łamigłówki. Książka z nalepkami

Angry Birds. Playground. Chuck i łamigłówki. Książka z nalepkami - praca zbiorowa | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,17 MB
NAZWA PLIKU
Angry Birds. Playground. Chuck i łamigłówki. Książka z nalepkami.pdf
ISBN
1667570982784

OPIS

Angry Birds zapraszają na niezwykły plac zabaw.W towarzystwie ulubionych bohaterów nauka alfabetu, kolorowanie, pisanie, liczenie od 1 do 10 oraz nauka zegara będzie niezwykle przyjemna.Książki z serii Angry Birds. Plac zabaw są starannie zaprojektowane przez specjalistów, aby w szczególny sposób zaangażować oraz zainspirować dzieci do rozwiązywania zadań.Do książki dołączone są kolorowe nalepki.Wskocz do zabawy razem z bohaterami Angry Birds!

W towarzystwie ulubionych bohaterów nauka alfabetu, kolorowanie, pisanie, liczenie od 1 do 10 oraz nauka zegara będzie niezwykle przyjemna. Książki z serii Angry Birds.

Cena: 10.00 zł ... pisanie, liczenie od 1 do 10 oraz nauka zegara bedzie niezwykle przyjemna.Ksiazki z serii Angry Birds.

POWIĄZANE KSIĄŻKI