Aleja ślepca

Aleja ślepca - Justin Peacock | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Justin Peacock
WYMIAR
11,29 MB
NAZWA PLIKU
Aleja ślepca.pdf
ISBN
8306943709310

OPIS

Aleja ślepca to pełen napięcia kryminał prawniczy, który ukazuje konflikt między interesami firmy, oczekiwaniami zamożnego klienta i sumieniem adwokata. Na miejscu budowy Aurora Tower, prowadzonej przez Roth Properties, potężną nowojorską firmę deweloperską, dochodzi do śmiertelnego wypadku. Na pozór nieszczęśliwy zbieg złych okoliczności otwiera puszkę Pandory i uwalnia całą serię zdarzeń pociągających za sobą śmierć kolejnych osób.Gęsta, czarująca, skomplikowana i bardzo satysfakcjonująca, Aleja ślepca to absolutnie urzekająca lektura, stworzona przez człowieka, który opisywany świat zna od środka.(John Lescroart, autor A Plague of Secrets)Znakomity thriller prawniczy napisany przez utalentowanego autora!(„Washington Post Book World”)

Na miejscu budowy Aurora Tower, prowadzonej przez Roth Properties, potężną nowojorską firmę deweloperską, dochodzi do śmiertelnego wypadku. Aleja ślepca-15 % Pobierz fragment (epub) PROMOCJA. Aleja ślepca.

Na miejscu budowy Aurora Tower, prowadzonej przez Roth Properties, potężną nowojorską fi Aleja ślepca (E-book) - Ceny już od 27,19 zł Porównaj ceny i zobacz opinie w 3 sklepach. Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Aleja ślepca to pełen napięcia kryminał prawniczy, który ukazuje konflikt między interesami firmy, oczekiwaniami zamożnego klienta i sumieniem adwokata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI