Polacy na dalekim wschodzie. Inżynier Kazimierz Grochowski, Czyngis-chan i złoto barona Ungerna

Polacy na dalekim wschodzie. Inżynier Kazimierz Grochowski, Czyngis-chan i złoto barona Ungerna - Edward Kajdański | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Edward Kajdański
WYMIAR
9,92 MB
NAZWA PLIKU
Polacy na dalekim wschodzie. Inżynier Kazimierz Grochowski, Czyngis-chan i złoto barona Ungerna.pdf
ISBN
1521786327215

OPIS

Edward Kajdański urodził się, wychował i kształcił w Harbinie, gdzie jego ojciec zatrudniony był jako inżynier przy budowie i eksploatacji Kolei Wschodniochińskiej. Po ukończeniu studiów przez wiele lat pracował w polskich placówkach handlowych, dyplomatycznych i konsularnych w Chińskiej Republice Ludowej. Jego zainteresowanie Chinami zaowocowało kilkunastoma publikacjami książkowymi.

Inżynier Kazimierz Grochowski, Czyngis-chan i złoto barona Ungerna. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Inżynier Kazimierz Grochowski, Czyngis - chan i złoto barona Ungerna; Polacy na Dalekim Wschodzie.

Po ukończeniu studiów przez wiele lat pracował w polskich placówkach handlowych, dyplomatycznych i ... Polacy na Dalekim Wschodzie : inżynier Kazimierz Grochowski, Czyngis-Chan i złoto barona Ungerna / Edward Kajdański. — Warszawa : Wydawnictwo Książka i Wiedza, 2014.

POWIĄZANE KSIĄŻKI