[OUTLET] Detoks

[OUTLET] Detoks - Cinzia Trenchi | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Cinzia Trenchi
WYMIAR
4,24 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Detoks.pdf
ISBN
5025510780488

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Istnieje wiele diet obiecujących spektakularne rezultaty przy niewielkim nakładzie pracy. Nie brakuje też takich, które uwzględniają porady, mające zapewnić nam osiągnięcie wymarzonego ideału urody.W tej książce czytelnik nie znajdzie jednak dietetycznych porad czy programów rozłożonych na tygodnie. Jest ona raczej narzędziem, które pozwala odkryć moc drzemiącą w tym, co jemy oraz właściwości sprawiające, że proste produkty odżywcze stają się sojusznikiem dobrego zdrowia i samopoczucia.

Książka jest dobrze napisanym poradnikiem, pięknie wydanym i wartym przeczytania. Okazuje się, że Detoks cukrowy jest wyjątkowo i zaskakująco prostym sposobem, tolerancyjnym i do zastosowania, tylko nie w sezonie owocowym, bo wg tej metody przez kilka tygodni nie można jeść żadnych owoców. Outlet Tchibo - szeroki wybór produktów w promocyjnych cenach! Zapraszamy do zakupów! DARMOWA DOSTAWA.

Odkryj radość zakupów i 100% bezpieczeństwa transakcji. OUTLET - produkty wyprzedażowe, poekspozycyjne. Stereo / kino domowe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI