[OUTLET] Cuda Jezusa

[OUTLET] Cuda Jezusa - Antonio De Benito | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antonio De Benito
WYMIAR
5,73 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Cuda Jezusa.pdf
ISBN
2843812337655

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Ta pięknie ilustrowana książka opowiada o cudach, jakich dokonał Jezus. Dzieci dowiedzą się, jak uzdrawiał chorych, wskrzeszał zmarłych, uciszał burze, chodził po wodzie, rozmnażał chleb i ryby, zamieniał wodę w wino… Jezus przez całe swoje życie pomagał i służył bliźnim – to prawdziwy wzór do naśladowania.Każda historia została opatrzona podsumowaniem zawierającym najważniejsze związane z nią fakty oraz streszczenie, dzięki czemu można w prosty sposób zapamiętać poszczególne wydarzenia. Lekturę umilają piękne ilustracje.

Stanowiły przejaw działania „majestatycznej mocy Bożej", jak to było na przykład w wypadku chłopca, z którego Jezus wypędził demona ( Łukasza 9:37-43 ). Cuda Pana Jezusa - opis produktu: Kolorowanki dla najmłodszych. Wprowadzają w biblijny świat, ucząc i bawiąc jednocześnie.

Zmienia wodę w wino. Przy pierwszym zapisanym cudzie, który miał miejsce w Kanie na obszarze Galilejskim, Jezus na weselu zamienia wodę w wino po tym, jak nieoczekiwanie skończyły się jego zapasy gospodarzowi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI