[OUTLET] Album maluchów z miarką wzrostu

[OUTLET] Album maluchów z miarką wzrostu - Emilie Beaumont | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emilie Beaumont
WYMIAR
4,24 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Album maluchów z miarką wzrostu.pdf
ISBN
9457283970308

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Uroczy album nawiązujący graficznie po popularnej serii „Obrazków dla maluchów”, w którym można zebrać wszystkie zdarzenia, drobne i duże, które miały miejsce w pierwszych latach życia dziecka, a dodatkowo dwustronna miarka wzrostu do ozdobienia pokoju malucha.

Darmowa dostawa od 350 zł . Szukaj Opis: Album maluchów - Beaumont Emilie, Belineau Nathalie.

- Mekdjian Christelle pobieranie książek pdf, empik oraz chomikuj Uroczy album nawiązujący graficznie do popularnej serii „Obrazków dla maluchów", w którym można zebrać wszystkie zdarzenia, drobne i duże, które miały miejsce w pierwszych latach życia dziecka, a ... Uroczy album nawiązujący graficznie po popularnej serii Obrazków dla maluchów, w którym można zebrać wszystkie zdarzenia, drobne i duże, które miały miejsce w Są też miarki wzrostu dla dzieci na płótnie. Mają postać kawałka prostokątnego materiału, zakończonego z obu stron drewnianymi listewkami i sznurkiem do zawieszenia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI