Mechaniczne pająki

Mechaniczne pająki - Corina Bomann | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Corina Bomann
WYMIAR
3,38 MB
NAZWA PLIKU
Mechaniczne pająki.pdf
ISBN
1642175939526

OPIS

XIX-wieczny Londyn. Szesnastoletnia lady Violet Adair przygotowuje się do debiutu w towarzystwie, zgodnie z nakazem ojca, choć najchętniej nie opuszczałaby swojego laboratorium. Gdy podczas balu dochodzi do morderstwa, Violet rozpoczyna śledztwo, które prowadzi ją do kostnicy, gdziew zwłokach ofiary znajduje tajemniczego mechanicznego pająka...

Read 7 reviews from the world's largest community for readers. XIX-wieczny Londyn.Szesnastoletnia Lady Violet Adair przygotowu... Lego spiderman mechaniczny pająk na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Gdy podczas balu dochodzi do morderstwa, Violet rozpoczyna śledztwo, które p XIX-wieczny Londyn. Szesnastoletnia lady Violet Adair przygotowuje się do debiutu w towarzystwie, zgodnie z nakazem ojca, choć najchętniej nie opuszczałaby swojego laboratorium.

POWIĄZANE KSIĄŻKI