Konkwistador. Tom 1

Konkwistador. Tom 1 - Jean Dufaux | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean Dufaux
WYMIAR
12,9 MB
NAZWA PLIKU
Konkwistador. Tom 1.pdf
ISBN
5469649750891

OPIS

Po odkryciu Ameryki przez Krzysztofa Kolumba nowy ląd rozpalał wyobraźnię wielu mieszkańców Europy. Jednym z nich był Hernan Cortes w służbie króla Hiszpanii. Dowódca wykorzystuje aztecką przepowiednię o Quetzacoatlu - Pierzastym Wężu, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i zbliżyć się do cesarza Montezumy. Tymczasem w ojczyźnie zostaje uznany za zdrajcę i król wysyła przeciw Cortesowi karną ekspedycję.Dzięki przepowiedni Indianie uważają przybyszy za Teulesów - wysłanników bogów i aby ocalić sojusz oparty na wierze, Cortes decyduje się na konfrontację z rodakami z dala od Tenochtitlan. Wysyła ponadto grupę awanturników po skarb władcy Azteków. Jednak nie wszystko idzie zgodnie z planem, kiedy śmiałkowie zdają sobie sprawę, że nie są już uważani za boskich posłańców i po wymarszu armii znajdują się w trudnej sytuacji...

Dodaj do pakietu . Kup książkę Po odkryciu Ameryki przez Krzysztofa kolumba nowy ląd rozpalał wyobraźnię wielu mieszkańców Europy.

Tytuł ... Konkwistador na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Sep 30, 2016 - Książka Konkwistador.

POWIĄZANE KSIĄŻKI