Jeremiah 5. Laboratorium wieczności

Jeremiah 5. Laboratorium wieczności - Hermann Huppen | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hermann Huppen
WYMIAR
10,34 MB
NAZWA PLIKU
Jeremiah 5. Laboratorium wieczności.pdf
ISBN
5567912044777

OPIS

Niezwykle opłacalna oferta pracy to dla Kurdy’ego Malloya nie lada pokusa. Choć jego dawny znajomy, Stonebridge, który mu ją złożył, nie do końca budzi zaufanie, przyjaciel Jeremiah godzi się… i trafia do luksusowej kliniki, w której za spora opłatą można przedłużyć sobie młodość. Niestety, Kurdy nie będzie jednym ze szczęśliwych pacjentów. Przeciwnie, w tym eksperymencie przypadnie mu rola królika doświadczalnego. I tylko Jeremiah zdoła wydostać go z tarapatów…Kolejny tom kultowej serii utrzymanej w klimacie futurystycznego westernu, stworzonej przez mistrza współczesnego komiksu Hermanna, ponownie przenosi nas w świat spustoszony nuklearnym kataklizmem, w którym aby przetrwać, trzeba stawić czoła najbardziej niezwykłym niebezpieczeństwom…

Jeremiah to klasyczna już seria przygodowa autorstwa mistrza komiksu europejskiego Hermanna, rozgrywająca się w postapokaliptycznej scenerii Nowego Dzikiego Zachodu. Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Jeremiah to klasyczna już seria przygodowa autorstwa mistrza komiksu europejskiego Hermanna, rozgrywająca się w postapokaliptycznej scenerii Nowego Dzikiego Zachodu. Jeremiah to klasyczna już seria przygodowa autorstwa mistrza komiksu europejskiego Hermanna, rozgrywająca się w postapokaliptycznej scenerii Nowego Dzikiego Zachodu.

dział: Komiksy. Jeremiah T.5 Laboratorium wieczności Hermann Huppen.

POWIĄZANE KSIĄŻKI