Być kreatywnym

Być kreatywnym - Michael Atavar | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Michael Atavar
WYMIAR
6,40 MB
NAZWA PLIKU
Być kreatywnym.pdf
ISBN
4294871574371

OPIS

Zamieszczone w tej książce praktyczne i efektywne ćwiczenia wykorzystują wyjątkową obrazową technikę i pomagają otworzyć umysł, zmienić sposób postrzegania świata i wyzwolić twoją kreatywność. Bez względu na to, co jest twoją pasją, jakie masz cele czy zdolności, ta książka umiejętnie poprowadzi cię od błyskotliwego pomysłu przez kolejne etapy jego realizacji, aż do urzeczywistnienia twojej koncepcji. Często postrzegamy kreatywność jako coś, co jest obce naszej naturze i nieosiągalne, natomiast Michael Atavar dowodzi: kreatywność jest w tobie!

I wcale nie trzeba dla tej wiedzy kończyć akademii muzycznej. Można, ale nie trzeba. Interesujesz się psychologią? Zajrzyj też na naszego bloga:www.psyche.swps.plTreści, które udostępniamy na tym kanale możesz słuchać również w formie podcast... Być Kreatywnym.

Opowiem o tym czym jest kreatywność, o największym micie jaki dotyczy kreatywności, o największych twórczych blokadach, które sprawiają, że nie jesteś kreatywny, o tym jak znów zacząć tworzyć i o najwyższej formie kreatywności w życiu. "Kreatywne pomysły często odznaczają się tym, że wymagają nabrania dystansu, pozwalającego dostrzec większą całość. A to udaje się szczególnie dobrze, jeśli jesteśmy w dobrym humorze." Kiedy jesteśmy w gorszym nastroju, myślimy bardziej analitycznie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI