Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych

Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,33 MB
NAZWA PLIKU
Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych.pdf
ISBN
7814631323678

OPIS

Bajkoterapia to antologia pięknych i mądrych bajek dla dzieci, poradnik dla rodziców, a przede wszystkim świetny sposób na wspólne spędzenie czasu!Bajki-pomagajki to niezwykłe historie, które wspierają i dają poczucie bezpieczeństwa, zawierają wiele praktycznych wskazówek, opowiadają mądrze o świecie dziecięcych emocji i konkretnych problemach, z którymi dzieci się borykają. Młodzi i najmłodsi czytelnicy (w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym) mogą utożsamić się z bohaterem i przeżyć z nim daną historię, a także dowiedzieć, jak zachować się w wielu ważnych sytuacjach.W drugim, poszerzonym i poprawionym, wydaniu bajkom towarzyszą wskazówki i komentarze eksperta od bajkoterapii - Katarzyny Klimowicz, które, mamy nadzieję, będą dla rodziców, opiekunów i dzieci pomocą, inspiracją do rozmowy, zabawy czy przede wszystkim wspólnego zastanowienia się nad takimi tematami jak: inność, spotkanie z nieznajomym, bezpieczeństwo nad wodą, zgubienie się, brak wiary w siebie, rywalizacja z rodzeństwem, bezpieczeństwo w domu.

Wszyscy rodzice pragną, aby ich dzieci rozwijały swoje talenty. „Bajkoterapia, czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych" to zbiór pięknych, starannie dobranych bajek o mądrym i głębokim przesłaniu, które idealnie sprawdzą się zarówno jako edukacyjna rozrywka dla najmłodszych, jak również poradnik wychowawczy dla rodziców. Bajki-pomagajki to fascynujące historie, które bawią i uczą. Interesujące treści wzbogacone o równie piękne ilustracje staną się doskonałą lekturą dla dzieci, które To naprawdę brzmi super, dlatego bez większego namysłu zakupiłam książkę „Bajkoterapia, czyli bajki pomagajki dla małych i dużych"! 2014-Palce lizać 21 Dla małych i dużych dzieci 285 wyświetleń ,15 stron.

Bajkoterapia czyli bajki-pomagajki dla małych i dużych. Najczęściej kupowane razem. Bajkoterapia, czyli bajki pomagajki dla małych i dużych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI