Wiedeń (Pascal 360 stopni)

Wiedeń (Pascal 360 stopni) - praca zbiorowa | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,48 MB
NAZWA PLIKU
Wiedeń (Pascal 360 stopni).pdf
ISBN
9059717129305

OPIS

Przewodniki z nowej serii "Pascal 360°" to:- nowe ujęcie znanych atrakcji- nowoczesny i przyjazny układ- ciekawe tematy- najlepsze restauracje i knajpy- najciekawsze muzea, galerie i inne godne polecenia obiekty niesztampowe wycieczki po miastach, opracowane przez osoby, które mieszkały tam wiele lat- najciekawsze imprezy cykliczne, których nie można przegapić- optymalne zaplanowane zwiedzanie- atrakcje dla dzieci- atrakcje dla aktywnych- zblokowane, przejrzyste informacje praktyczne

Ta elegancka stolica Habsburgów z zabytkami, jednym z najsłynniejszych lunaparków i nowoczesnymi muzeami regularnie wygrywa w rankingach na miasto o najwyższej jakości życia. M.in.dlatego niezmiennie polecamy Wiedeń! • funkcjonalna spirala i przyjazny układ • wyjmowana mapa z atrakcjami na niej zaznaczonymi •... Nie przegapisz żadnej oferty! Obserwujesz to wyszukiwanie.

Data zakończenia 2020-01-30 - cena 21,57 zł Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

POWIĄZANE KSIĄŻKI