Szczęście dla Pań. Poradniki na obcasach

Szczęście dla Pań. Poradniki na obcasach - Halina Pilonis | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Halina Pilonis
WYMIAR
8,43 MB
NAZWA PLIKU
Szczęście dla Pań. Poradniki na obcasach.pdf
ISBN
9439435234489

OPIS

„Szczęście dla Pań. Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas” to poradnik psychologiczny, którypomoże Ci być szczęśliwą na każdym etapie życia. Teoretycy szczęścia twierdzą, że tylko w minimalnym stopniu zależy ono od zasobności portfela, kariery, pozycji społecznej i towarzyskiej. Jego odczuwanie jest przede wszystkim uzależnione od podejścia do świata, interpretacji zdarzeń, nastawienia do ludzi, tego, jak reagujemy na codzienne problemy.„Szczęście dla Pań” wydawnictwa Lingo to tytuł z nowej serii „Poradniki na obcasach” – książek pisanych przez dziewczyny, które znają się na rzeczy, skierowanych do dziewczyn (i facetów – o ile dziewczyny pozwolą im podejrzeć).Z najnowszym poradnikiem Lingo przejdziesz krótki kurs dobrego życia, dzięki któremu:– odkryjesz, co cię naprawdę uszczęśliwia– dowiesz się, jak zachować pogodę ducha wobec życiowych wyzwań – przy wyborze partnera, zakładaniu rodziny, w macierzyństwie, w kryzysach małżeńskich, w pracy zawodowej.– nauczysz się dbać o zdrowie ducha i ciała oraz patrzeć na świat tak, jak to robią ci, którzy uważają się za szczęściarzy.Znajdziesz w nim także:– psychoporady i przydatne techniki radzenia sobie w trudnych życiowych momentach– wskazówki, jak budować dobre relacje w związku, w pracy, z bliskimi– ciekawostki, psychotesty, słowniczekAutorka – Halina Pilonis – dziennikarka specjalizująca się w tematyce kobiecej i dobrego życia. Przez kilka lat współautorka programu „Zdrowie na obcasach” w TVN Style, w którym radziła, jak dbać o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną. Swoje teksty publikowała w „Newsweeku”, „Zwierciadle”, „Gazecie na Pamięć” i specjalistycznej prasie medycznej. Obecnie na portalu Onet odkrywa przed czytelnikami sekret życia w harmonii ze sobą i światem.

Zobacz inne Pozostałe poradniki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Ścieżka kariery i rozwój zawodowy kobiet to temat najnowszego poradnika Lingo z serii Poradniki na obcasach. "Kariera dla Pań.

Krótki kurs dobrego życia dla każdej z nas to unikalny kurs wydawnictwa Lingo z nowej serii Poradniki na obcasach - książek pisanych przez dziewczyny,... - ISBN: 978-83-7892-318-3 Szczęście dla Pań - Halina Pilonis już od 28,31 zł - od 28,31 zł, porównanie cen w 8 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI