[OUTLET] Zwierzęta. Ilustrowany przewodnik

[OUTLET] Zwierzęta. Ilustrowany przewodnik Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
WYMIAR
10,32 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Zwierzęta. Ilustrowany przewodnik.pdf
ISBN
2088682884578

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Poznaj zadziwiający świat zwierząt!Ta pełna wspaniałych ilustracji książka przystępnie przedstawia wyczerpujące informacje na temat zwierząt: od mikroskopijnych owadów aż po największe stworzenia, jakie kiedykolwiek żyły na Ziemi.Pięć rozdziałów opisujących ssaki, ptaki, gady, ryby i płazy oraz bezkręgowce.Najważniejsze fakty, obejmujące informacje o cechach charakterystycznych i występowaniu poszczególnych gatunków.Zachwycające kolorowe zdjęcia i ilustracje, które wzmacniają przekaz tekstu i pobudzając wyobraźnię.Rysunki poglądowe, przekroje, diagramy i schematy

Data zakończenia 2017-06-12 - cena 23,99 zł Informacje o Ilustrowany przewodnik. Zwierzęta - 8466705688 w archiwum Allegro.

Zwierzęta - - książka w Książkomat.pl. Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Ten bogato ilustrowany przewodnik przybliży czytelnikowi świat psów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI