Mistyfikacja

Mistyfikacja - Harlan Coben | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
12,70 MB
NAZWA PLIKU
Mistyfikacja.pdf
ISBN
8080263693585

OPIS

Świeżo owdowiała dziewczyna musi zmierzyć się z labiryntem kłamstw męża.Laura Ayars i David Baskin wydają się stworzeni dla siebie. Była modelka, obecnie właścicielka domu mody Svengali, i gracz Boston Celtics, gwiazda ligi NBA. Piękni, młodzi, bogaci i zakochani. Tragiczny wypadek przerywa ich miesiąc miodowy w Australii. Okoliczności śmierci są niejasne, ale wszystko wskazuje na to, że David utonął w oceanie.Zrozpaczona dziewczyna nie potrafi pogodzić się z zagadkowym zaginięciem ukochanego. Nieświadoma grożącego jej niebezpieczeństwa, podaje w wątpliwość oficjalną wersję zdarzeń. Czy rzeczywiście chodzi o wypadek, czy o samobójstwo, czy nawet o morderstwo?A może David żyje, a jego śmierć upozorowano? Kolejno giną osoby, które mogły znać odpowiedź. Komuś wyraźnie zależy na tym, by prawda nie wyszła na jaw.Nowoczesny mistrz fabuły najeżonej zwrotami akcjiDan Brown

Opis ze strony wydawnictwa ANTYK (LINK): „26 czerwca, piątek W Paryżu od wtorku kanikuła 35°C. Coben mistyfikacja na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje. Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Świeżo owdowiała dziewczyna musi zmierzyć się z labiryntem kłamstw męża.

Miał swój azyl. Domek teścia na Sądecczyźnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI