Krótka piłka

Krótka piłka - Harlan Coben | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Harlan Coben
WYMIAR
4,24 MB
NAZWA PLIKU
Krótka piłka.pdf
ISBN
7256822120509

OPIS

Mecz US Open zostaje przerwany przez odgłos strzału.Ofiarą okazuje się zabita przed stadionem dwudziestoczteroletnia tenisistka, Valerie Simpson. Sześć lat wcześniej zapowiadała się na gwiazdę, jednak nieoczekiwane załamanie nerwowe położyło kres jej karierze. Valerie zamierzała jednak wrócić do sportu, a jako swojego agenta zaangażować właśnie Myrona Bolitara.W przerwanym meczu brał udział klient Myrona, Duane Richwood, świetnie rokujący młody, ciemnoskóry debiutant. Chociaż kiedy padał strzał, cały stadion widział go walczącego na korcie, to właśnie Duane stał się podejrzanym numer 1.Myron nie ma wyjścia – aby ocalić karierę i dobre imię swojego klienta, musi działać szybko. Razem ze zblazowanym przyjacielem, Winem, będzie musiał połączyć kawałki układanki, które pokierują ich do ekskluzywnego klubu, w którym pewnej letniej nocy popełnione zostało morderstwo…Coben potrafi genialnie zmiksować przewrotne poczucie humoru, wysmakowaną fabułę i porządnie poprowadzoną narrację z dziwnymi – ale bardzo prawdziwymi! – postaciami. „Chicago Tribune”

Przyciąga dziesiątki tysięcy kibiców na stadiony i setki milionów przed telewizory. Warto zatem cofnąć się w czasie i przyjrzeć się jego początkom. Krótka piłka borek na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Tom 2. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r „Krótka piłka" to świetnie napisana książka, pełna dowcipnych dialogów i gry z czytelnikiem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI