Klepsydra żywienia

Klepsydra żywienia - Kris Verburgh | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kris Verburgh
WYMIAR
5,34 MB
NAZWA PLIKU
Klepsydra żywienia.pdf
ISBN
8138603169195

OPIS

Kris Verburgh, lekarz medycyny i naukowiec, w Klepsydrze żywienia zebrał najnowsze, wiarygodne badania pokazujące zależności między tym co jemy, a metabolizmem naszego ciała. Metabolizm to nic innego jak ster wszystkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie. Dieta, na którą się decydujemy ma więc bezpośrednie przełożenie na długość i jakość naszego życia.Autor uważa, że piramidy żywieniowe oraz talerze zdrowia to przeszłość. Jego książka zmienia znaczenie pojęcia diety i rewolucjonizuje podejście do odżywiania.„W dobrej diecie chodzi o utrzymanie zdrowia i spowolnienie procesu starzenia się” – twierdzi Verburgh. Jego książka to nie tylko recepta na długowieczność: metoda klepsydry jest prostym i naturalnym sposobem, by nadać życiu nową, lepszą jakość.

Autor, lekarz medycyny i naukowiec, przedstawia najnowsze badania dotyczące zależności miedzy tym, co jemy a metabolizmem naszego ciała, wskazując na bezpośrednie przełożenie diety na długość i jakość naszego życia. Kris Verburgh, lekarz medycyny i naukowiec, w „Klepsydrze żywienia" zebrał najnowsze, wiarygodne badania pokazujące zależności między tym co jemy, a metabolizmem naszego ciała. Metabolizm to nic innego jak ster wszystkich procesów zachodzących w ludzkim organizmie.

Nasze książki są dokładnie sprawdzone i jasno określamy stan każdej z nich. Nowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI