Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą

Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą - Anna Kryszkiewicz | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Kryszkiewicz
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Karin Stanek. Autostopem z malowaną lalą.pdf
ISBN
2141674495763

OPIS

Wspomnienia o Karin Stanek zaczęłam spisywać jeszcze w latach 70. ubiegłego stulecia. W mojej książce odwołuję się do opowieści Karin, których słuchałam, i do naszych rozmów.Karin była wyjątkową artystką, wybitnie utalentowaną, z ognistym temperamentem, a przy tym osobą szalenie skromną, dobrą i łagodną. Była zamknięta w sobie i nikomu nie pozwalała wkraczać w swoje życie prywatne. W tej książce, jeszcze za zgodą Karin, uchylę rąbka tajemnicy na ten temat. Wierzę, że trudne i ciekawe życie Karin zainteresuje nie tylko jej fanów, ale również kolejne, młodsze pokolenia. Karin zasłużyła na to, aby o niej nie zapomniano.Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

W mojej książce odwołuję się do opowieści Karin, których słuchałam, i do naszych rozmów. Karin była wyjątkową artystką, wybitnie utalentowaną, z ognistym temperamentem Karin Stanek.

Ukazało się także trzypłytowe wydawnictwo Autostopem z malowaną lalą, które zawierało największe przeboje artystki, a także utwory nigdy wcześniej nie wydawane. W 2013 roku postawiono w Bytomiu pomnik artystki, a w roku 2015 opublikowano uaktualnioną wersję ... Karin Stanek (ur.18 sierpnia 1943 w Bytomiu, zm.

POWIĄZANE KSIĄŻKI