Jak być ogierem do końca życia

Jak być ogierem do końca życia - Hanna Bakuła | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Hanna Bakuła
WYMIAR
9,33 MB
NAZWA PLIKU
Jak być ogierem do końca życia.pdf
ISBN
8488207251783

OPIS

Historyjki o facetach i ich typach. To zabawna klasyfikacja męskich ogierów z całego świata i Polski wraz z drobiazgowym wyjaśnieniem ich wad charakteru. To także swoisty...poradnik astrologiczny, czyli podział według znaków zodiaku.Wydaje mi się, że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem, że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć, tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona, ale minimalnie, w miejscach niewidocznych. I sama ponoszę za to winę. Ale to dawne ślady. Moje bezkresne doświadczenie życiowe leży odłogiem, dlatego udostępniam je w poradnikach, żeby popasły się na nim skołowane koleżanki. Jestem doświadczoną hodowczynią ogierów, acz jakiekolwiek podobieństwo do moich męskich przyjaciół jest przypadkowe. Uważam, że wyglądają młodo i PESEL się ich nie ima, więc piszę z wyobraźni.Książka została wzbogacona o innowacyjne rozwiązanie na rynku wydawniczym - aplikację TAP2C. Dzięki niej Czytelnicy mogą skorzystać z dodatkowych treści multimedialnych.

Wiejska 19 00-480 Warszawa +48 22 278 15 55 ... Jak być ogierem do końca życia Wydaje mi się, że ta książka jest potrzebna laskom w różnym wieku jako segregator emocji. Wiem, że każdy ma swój rozum i musi się poparzyć, tylko czy na pewno? Ja jestem poparzona, ale minimalnie, w miejscach niewidocznych.

DODAJ RECENZJĘ ... Jak być ogierem do końca życia (Hanna Bakuła). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książki do wypożyczenia; Podręczniki; Abonament 5 książek za 19,90 zł; Poradniki; Jak być ogierem do końca życia? ... Jak być ogierem do końca życia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI