Jack Reacher: Poziom śmierci

Jack Reacher: Poziom śmierci - Lee Child | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Lee Child
WYMIAR
8,47 MB
NAZWA PLIKU
Jack Reacher: Poziom śmierci.pdf
ISBN
7660313505799

OPIS

W Margrave, sennym miasteczku w Georgii, wszystko wygląda idealnie. Tak idealnie, że aż budzi grozę. Zero problemów, zero przemocy. Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym.Kilkadziesiąt godzin spędzonych w więzieniu wśród najbardziej niebezpiecznych kryminalistów to dopiero początek jego kłopotów. Nie ma pojęcia, że wdepnął w aferę, która sięga do Waszyngtonu, a w Margrave zrobi się naprawdę gorąco.

Inne dokumenty: Jack Reacher 1-22, Lee Child, Autorzy, EBooki, prezes_08 Jak informowaliśmy na stronach Filmwebu, Amazon przygotowuje się do realizacji serialu "Jack Reacher".Teraz dowiedzieliśmy się, który z tomów obszernego cyklu Lee Childa stanowić będzie podstawę fabuły pierwszego sezonu. To "Poziom śmierci", który otworzył powieściową serię w 1997 roku. Jack Reacher .

Sprawdź naszą ofertę! Jack Reacher zamierza spędzić tu leniwy weekend, ale ledwie przekracza granice miasta, zostaje aresztowany. Właśnie popełniono morderstwo, a że Reacher jest jedynym obcym, automatycznie staje się głównym podejrzanym. Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, zapisz się na listę: Twój e-mail: » znajdź Sprawdź niskie ceny i kup Poziom śmierci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI