Durango. Tom 6. Ostatni Desperado

Durango. Tom 6. Ostatni Desperado - Yves Swolfs | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Yves Swolfs
WYMIAR
11,52 MB
NAZWA PLIKU
Durango. Tom 6. Ostatni Desperado.pdf
ISBN
5403212179106

OPIS

Grupa meksykańskich Guerilleros pod wodzą Amosa Rodrigueza, w skład, której wchodzi amerykański rewolwerowiec Durango, z trudem wyrwała się z nastawionej przez federales pułapki. Jednak zagrożenie wcale nie minęło. Wokół buntowników zaciska się pierścień obławy – ścigają ich nie tylko żołnierze kapitana Ortiza. Tropem Durango podąża nieustępliwy Logan, który zamierza dostarczyć jego zwłoki amerykańskim mocodawcom; w pościgu uczestniczą też bandyci Larenzy, żądni zemsty za śmierć herszta. Wydaję się, niedobitkom oddziału Amosa grozi nieuchronna zagłada. Ale rewolwerowiec i jego przyjaciele są gotowi walczyć do końca. Rozpoczyna się ostatni akt dramatycznego starcia, w którym to śmierć będzie rozdawać karty.Kolejny tom kultowej serii belgijskiego twórcy komiksów Yves’a Swolfsa, utrzymany w konwencji spaghetti westernu. Leworęczny rewolwerowiec wyrusza w kolejną, pełną krwi i przemocy przygodę wśród pustyń i gór Meksyku.

Dostępność: 24h Cena: 26,60 zł 38,00 zł. Scenariusz: Yves Swolfs Rysunek: Yves Swolfs.

Zobacz inne Komiksy, najtańsze i najlepsze oferty. Kolejny tom kultowej serii belgijskiego twórcy komiksów Yves'a Swolfsa, utrzymany w konwencji spaghetti westernu. Leworęczny rewolwerowiec wyrusza w kolejną, pełną krwi i przemocy przygodę wśród pustyń i gór Meksyku. 📚 Poznaj "Durango: Ostatni desperado" autorstwa Yves Swolfs.

POWIĄZANE KSIĄŻKI