Bez pamięci

Bez pamięci - Barbara Freethy | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Barbara Freethy
WYMIAR
9,12 MB
NAZWA PLIKU
Bez pamięci.pdf
ISBN
2093178995668

OPIS

Sarah budzi się po wypadku samochodowym z amnezją. Przy jej łóżku pojawia się nieznajomy mężczyzna i domaga się wyjaśnień, dlaczego przed siedmioma miesiącami opuściła go, zabierając ich wspólne dziecko. Sarah ma tylko przebłyski wspomnień, stara się jednak wspomóc Jake’a w poszukiwaniach córeczki. Uwalniając okruchy pamięci, okazuje się jednak zupełnie inną osobą niż ta, którą kochał Jake.

Przez wiele lat mężczyzna żyje jak w amoku, nie potrafi... Zakochany bez pamięci (2004) Eternal Sunshine of the Spotless Mind - Joel odkrywa, że jego była dziewczyna poddała się zabiegowi wymazania go z pamięci. On postanawia zrobić to samo, ale w trakcie... Książka EBOOK Bez Pamięci - A.E.Urbańska Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Zobacz koniecznie Romans Bez Pamięci w cenie 20.00 zł.

Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.

POWIĄZANE KSIĄŻKI