Wiewiórka Chrupuś

Wiewiórka Chrupuś - Beatrix Potter | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Potter
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Wiewiórka Chrupuś.pdf
ISBN
4451279835786

OPIS

Wysmakowana graficznie seria czterech opowiastek o sympatycznych, skorych do psot zwierzątkach zachwyci małych czytelników. Autorką historyjek jest Beatrix Potter, angielska pisarka i ilustratorka.

Pseudonim. Tytuł ... Po tę kolekcję dziesięciu uroczych, wysmakowanych graficznie opowiastek z pewnością sięgną nie tylko miłośnicy twórczości Beatrix Potter.

Spotkania z przemiłymi, ale czasami niesfornymi zwierzątkami, które przeżywają niezwykłe przygody, na długo pozostaną w pamięci małych czytelników. Sprawdź niskie ceny i kup Wiewiórka Chrupuś w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Wysmakowana graficznie seria czterech opowiastek o sympatycznych, skorych do psot zwierzątkach zachwyci małych czytelników. Autorką historyjek jest Beatrix Potter, angielska pisarka i ilustratorka. 📚 Poznaj "Wiewiórka Chrupuś" autorstwa Beatrix Helen Potter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI