Tajemnicze przygody Kubusia

Tajemnicze przygody Kubusia - Maciej Orłoś | Freeangle.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maciej Orłoś
WYMIAR
3,37 MB
NAZWA PLIKU
Tajemnicze przygody Kubusia.pdf
ISBN
1739721736789

OPIS

Czy obok nas istnieje jakiś inny, magiczny świat? Mały Kubuś przekonuje się, że tak i jest na wyciągnięcie ręki. Tam zwierzęta potrafią mówić, zabawki ożywają a wszystko sprawia dużo radości. Chłopczyka do tej krainy niesamowitości wprowadza babcia, a wszystko zaczyna się pewnego zupełnie zwyczajnego dnia, kiedy Kubuś poprosił ją o wizytę w zoo. Odwiedziny, w których nie miało być nic niezwykłego, zmieniają się w podróż po krainie czarów, a to dopiero początek przygód chłopczyka.

Zobacz inne E-Beletrystyka, najtańsze i najlepsze oferty tylko na Ceneo.pl Tajemnicze przygody Kubusia to pięć uroczych opowiadań dla małych i dużych dzieci napisanych przez ojca dla swojego synka. Autorem jest Maciej Orłoś, aktor i dziennikarz, ojciec czwórki dzieci Antka,Rafała, Kubusia i Meli, doskonale znany wszystkim z Teleexpresu.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Tajemnicze przygody Kubusia. Każdy z nas ma babcię, a niektórzy - jak Kubuś - mają babcię wyjątkową.

POWIĄZANE KSIĄŻKI