Prowincja pełna złudzeń. Seria Prowincja. Tom 8

Prowincja pełna złudzeń. Seria Prowincja. Tom 8 - Katarzyna Enerlich | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Enerlich
WYMIAR
7,63 MB
NAZWA PLIKU
Prowincja pełna złudzeń. Seria Prowincja. Tom 8.pdf
ISBN
7164071571432

OPIS

Życie pełne złudzeń. Może właśnie po to czasami załamuje się w nim światło, byśmy na ekranie naszych marzeń zobaczyli tęczę?Złudzenia bywają czasem siłą. Na tym polega niezwykłość tego świata, że w tym, co z pozoru błahe, efemeryczne i nietrwałe, znajdujemy na koniec oparcie dla następnych dni. Bohaterka kolejnego tomu powieści Katarzyny Enerlich już wie, że ma prawo do szczęścia, jak każdy z nas. Postanawia tym razem o to szczęście walczyć sama; nie zdając się już na łaskawe sploty wydarzeń.Wypełniona bolesnymi doświadczeniami, przekonuje się, że to, co przeżyła, jest w rezultacie jej siłą. Dzięki temu potrafi więcej rozumieć i więcej widzieć – bo po to właśnie w naszym życiu istnieją życiowe zakręty. Sztuka jogi, którą od lat uprawia, sprawia, że otwiera się na nowe życie i nowe myślenie. Horyzonty jej odczuwania poszerzają się, dzięki czemu zaczyna żyć coraz piękniej.

Bohaterka postanawia więc zostawić mężczyznę, by ten uporządkował własne życie, a sama zaczyna martwić się o siebie i swoją ... Prowincja pełna złudzeń. Seria Prowincja.

Takeshi Tom 2 Taniec ... „Prowincja pełna czarów" to nie jest książka dla tych, co lubią szybką akcję. Pełna nostalgii, małych i dużych radości i smutków, momentów zadumy może się wydać nudna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI