[OUTLET] Odkrywca. Jedna encyklopedia - cały świat wiedzy!

[OUTLET] Odkrywca. Jedna encyklopedia - cały świat wiedzy! - Clive Gifford | Freeangle.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Gifford
WYMIAR
6,41 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Odkrywca. Jedna encyklopedia - cały świat wiedzy!.pdf
ISBN
4423541412242

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Wspaniała encyklopedia, dzięki której masz cały świat na wyciągnięcie ręki.Obejmuje obszerny zakres zagadnień ułożonych tematycznie w dziesięć głównych działów.Potrzebne wiadomości znajdziesz bez trudu w oznaczonych kolorami rozdziałach, a napisany przez ekspertów tekst podzielono na krótkie, łatwe do przyswojenia notki.Zebrane w książce informacje i ciekawostki krok po kroku wprowadzą cię w fascynujący świat wiedzy.

Książka jest w bardzo dobrym stanie, jestem jej pierwszą właścicielką. *Możliwość wysyłki.

Jedna encyklopedia - cały świat wiedzy! - dostępne/y na Outstore.pl w rewelacyjnej cenie. Sprawdź ten i inne produkty w naszym sklepie. Odkrywca.

POWIĄZANE KSIĄŻKI