[OUTLET] Małe i duże pytania Zygzaka

[OUTLET] Małe i duże pytania Zygzaka - praca zbiorowa | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,9 MB
NAZWA PLIKU
[OUTLET] Małe i duże pytania Zygzaka.pdf
ISBN
5117597154809

OPIS

Towar z kategorii OUTLET.Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia:- uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę,- zagięcia, zżółknięcia stron,- brakujące dodatki (np. płyty, art. papiernicze, naklejki) itp.- brakujące baterie, popsute elementy dźwiękowe.Towar z tej kategorii nie podlega wymianie na towar pełnowartościowy.Ilość egz. ograniczona. Dlaczego trzeba myć zęby i nie należy dłubać w nosie? Skąd się biorą fale na morzu? Jak się buduje dom? Dlaczego koty pokazują pazury? Czemu z drzew spadają liście?To pytania, które zadaje Zygzak – niezwykle dociekliwy bohater. Dzięki tej książce dzieci poznają wiele ciekawych informacji o otaczającym ich świecie. Przystępnie opracowane wyjaśnienia pozwolą połączyć naukę z zabawą. Książka dla dzieci od 4. roku życia.

Przystępnie opracowane wyjaśnienia pozwolą połączyć ... Dlaczego trzeba myć zęby i nie należy dłubać w nosie? Skąd się biorą fale na morzu? Jak się buduje dom? Dlaczego koty pokazują pazury? Czemu z drzew spadają liście? To pytania, które zadaje Zygzak - niezwykle dociekliwy bohater. Dzięki tej książce dzieci poznają wiele ciekawych informacji o otaczającym ich świecie. Książka "Małe i duże pytania Zygzaka" Praca zbiorowa nie ma jeszcze dodanej recenzji.

0,00 zł. Brakuje ... Książka Małe i duże pytania Zygzaka autorstwa praca zbiorowa Darmowa wysyłka Super cena 17.49 Sprawdź w księgarni Literia.pl! Małe i duże pytania zygzaka - Opracowanie zbiorowe - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI