Niemiecki Fiszki PLUS. Zwroty konwersacyjne dla początkujących

Niemiecki Fiszki PLUS. Zwroty konwersacyjne dla początkujących - Ewa Kędzierska | Freeangle.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki freeangle.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ewa Kędzierska
WYMIAR
3,40 MB
NAZWA PLIKU
Niemiecki Fiszki PLUS. Zwroty konwersacyjne dla początkujących.pdf
ISBN
7086518378018

OPIS

Fiszki PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących (A1-B2) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się ważnych zwrotów konwersacyjnych, niezbędnych do swobodnego porozumiewania się po niemiecku. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi.Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!- Ucz się łącznie 1800 zwrotów, wyrażeń i zdań - poznaj użycie gotowych wzorców komunikacyjnych, utrwal reguły gramatyczne- Poznaj prawidłową wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania)- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek. Sprawdź na memoliście, które słówka już znasz!- Twórz własne playlisty nagrań wymowy i ucz się mobilnie - w drodze do pracy lub szkoły!- Przygotuj się do sprawdzianów i egzaminów językowych (SD2, Fit2, Goethe-Zertifikat B1)Przykładowe słówka:alles beim Altengesternden Wecker stellenseine Freizeit verbringenin RichtungFiszki PLUS to rozbudowana seria fiszek, ułożona w wygodny system, dzięki któremu sam decydujesz, od którego poziomu zacząć naukę.W ramach serii dostępne są wszystkie trzy poziomy zaawansowania - początkujący, średnio zaawansowany i zaawansowany - oraz fiszki tematyczne Niemiecki w pracy, a także Najważniejsze idiomy.

Fiszki. Praktyczne zwroty konwersacyjne. Sprawdź niskie ceny i kup Fiszki plus.

Niemiecki dla początkujących 1. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Angielski FISZKI PLUS Zwroty konwersacyjne dla początkujących.

POWIĄZANE KSIĄŻKI